‘Chateau Tradition’ 225lt
Κατηγορία: Καινούρια βαρέλια Ετικέτες: Γαλλία, Εισαγωγής
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 225lt |
|---|---|
| ΥΨΟΣ | 95cm |
| ΕΞ. ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ | 70cm |
| ΕΞ. ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ | 56cm |
| ΠΑΧΟΣ ΔΟΥΓΑΣ | 22mm |
| ΤΡΥΠΑ | 50mm |
| ΣΤΕΦΑΝΙΑ | 8 ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ Χ [33mm x 2mm] |
| ΒΑΡΟΣ | 46kg |
| + | ΞΥΛΙΝΗ ΜΠΑΡΑ ΣΤΑ ΦΟΥΝΤΙΑ |


